Seminář pro pokročilé uživatele programu ATENA 2018

Dec 7, 2017

Milí přátelé a uživatelé programu ATENA,

je nám potěšením pozvat Vás na Seminář pro pokročilé uživatele programu ATENA 2018 v českém jazyce, který se bude konat od 14. do 16. února 2018 v Praze 6 na ČVUT, Fakultě stavební.

Oproti minulým letům je obsah semináře zaměřen na méně témat, ale poskytuje hlubší vhled a více zkušeností s konkrétními problémy. Na základě zpětné vazby od našich uživatelů jsme vybrali několik témat, u kterých se zaměříme na jejich hlubší znalost a také na praktické zkušenosti s konkrétními problémy.

Na semináři bude představena nová verze 5.6 programu ATENA, která obsahuje mnohé nové vlastnosti a doplnění a bude zaměřen zejména na programy ATENA Science a SARA Science.

Nové funkce budou prezentovány v průběhu semináře podrobněji, s možností diskutovat o jejich funkčnosti a uplatnění na konkrétní problémy přímou interakcí s našimi lektory.

Předpoklady

U účastníků semináře předpokládáme základní znalosti práce s ATENou Science a GiDem na úrovni zvládnutého ATENA-GiD tutoriálu.

Program

  • Přehled novinek ve verzi ATENA 5.6
  • Modelování kontaktů
  • Modelování zesílení železobetonových konstrukcí
  • Proces výstavby mostů a tunelů
  • Modelování konstrukcí z vláknobetonu

Detailní informace o verzi 5.6 naleznete v našem říjnovém newsletteru.

Registrace

Cena semináře je 9500,- Kč. Zaregistrujte se prosím on-line, platbu můžete provést bankovním převodem nebo kartou v průběhu on-line registrace. Doporučujeme přihlásit se co nejdříve, neboť počet účastníků je limitován počtem míst v počítačové učebně.

Místo konání

Seminář se bude konat na ČESKÉM  VYSOKÉM UČENÍ TECHNICKÉM V PRAZE (ČVUT), na Stavební fakultě. Přesné místo resp. číslo učebny Vám bude zasláno v osobní pozvánce po Vaší registraci spolu s dalšími informacemi a konečným programem školení.

Ubytování

Každý účastník si zajišťuje vlastní ubytování. Doporučujeme Vám využít následující odkazy na možnost hotelové rezervace v příjemném prostředí a blízkém okolí ČVUT, kde se školení bude konat:

Hotel Diplomat **** http://www.praha-hotel.cz/hotel-diplomat-praha.asp  hotel-diplomat@praha-hotel.cz
Hotel U Hvezdy *** http://www.hoteluhvezdy.cz  info@hoteluhvezdy.cz
Hotel Krystal *** http://www.prague-hotel-krystal.cz krystal@cdms-krystal.cz
Masarykova kolej *** http://www.studenthostel.cz/masaryk.html masaryk@suz.cvut.cz
Penzion JaS **** http://www.penzionjas.cz info@penzionjas.cz
Penzion Patanka *** http://www.patanka.cz pension@patanka.cz